Aerobik grupowy z medalami

Aerobik grupowy z medalami

Aerobik grupowy wpisał się w działalność szkoły już od początku. W drugim roku działalności zespół Clovers jest ponownie gotowy do rywalizacji turniejowej. Uczennice: Iga Marciniak, Aleksandra Ruska, Michalina Włodarczyk, Aleksandra Chojecka, Weronika Rybak, Weronika Tyl, Patrycja Czajczyńska, Kornelia Juszczak pod kierunkiem Karoliny Domagalskiej 24 marca wybrały się na eliminacje wojewódzkie do Ponieca. Występ zakończył się sukcesem – dziewczyny wywalczyły brązowy medal i awans do I ligi aerobiku grupowego województwa wielkopolskiego. Dwa dni później były współorganizatorkami podobnego turnieju w hali sportowej w Pleszewie. Uczennice wystąpiły z pokazem oraz dzielnie wspierały w organizacji turnieju. Do Pleszewa zawitało blisko 300 uczestników, w tym młodsze koleżanki z Clovers z pleszewskiej Trójki.

Imprezę wspierał finansowo Urząd Miasta i Gminy Pleszew oraz Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska.

24 kwietnia wielki finał.