Awans do Finału Wojewódzkiego w Pływaniu Drużynowym

Awans do Finału Wojewódzkiego w Pływaniu Drużynowym

Wielki wysiłek i sportową klasę pokazali uczniowie w czasie Powiatowych Mistrzostw w Pływaniu Drużynowym Szkół Ponadgimnazjalnych. Sztafeta dziewcząt 8 x 50 metrów oraz chłopców 8 x 50 metrów dzielnie walczyła z kolegami z I LO im. Stanisława Staszica w Pleszewie – przegrywając o kilka sekund. Podczas zawodów panowała świetna atmosfera i zdrowy duch walki. Wszystkie ekipy będą walczyć w finale wojewódzkim 16 listopada w Poznaniu. Opiekunką uczniów była pani Karolina Domagalska

Reprezentacja NLO: Eliza Florczak, Karolina Bolek, Natalia Sobczak, Marcelina Frąszczak, Aleksandra Wasielewska, Weronika Rybak, Kaja Derwich, Aleksandra Antczak; Gabriel Sołtysiak, Hubert Studziński, Jakub Owczarz, Krzysztof Ruciński, Eryk Szlachta, Kamil Królak, Michał Bursztynowicz, Jędrzej Borowczyk, Joachim Łyskawka