Duży sukces Maksymiliana Sadowskiego

Duży sukces Maksymiliana Sadowskiego

Ogromny sukces Maksymiliana Sadowskiego w konkursie historycznym organizowanym pod hasłem ” Wielka Ucieczka” . Nasz uczeń zajął I miejsce. Organizatorami Konkursu był Wielkopolski Kurator Oświaty we współpracy z Ambasadą Brytyjską, Wojewodą Wielkopolskim i Instytutem Pamięci Narodowej. Dziś podczas gali w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie Maks odbierał liczne nagrody i gratulacje towarzyszyła mu wychowawczyni Edyta Brania. Maks na fotkach w towarzystwie konsula honorowego Ambasady Brytyjskiej, attache Ambasady Brytyjskiej w Warszawie pułkownika Morgana, dyrektora IPN, pilotów Royal Air Force, którzy osobiście mu gratulowali. Nagrody od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, IPN, Ambasady Brytyjskiej – wśród nich wycieczka do Żagania, gdzie mieścił się obóz jeniecki o którym pisał Maks – dla niego i dla opiekuna Dominika Wabińskiego. Na koniec gali zaprezentowano nagrodzoną prezentację i zaproszono Maksa wraz z panią Edytą Brania na wspólny poczęstunek. Maks – jesteśmy dumni! Wielkie gratulacje!