Dziewczyny z NLO w finale wojewódzkiej Licealiady w Aerobiku Grupowym

Dziewczyny z NLO w finale wojewódzkiej Licealiady w Aerobiku Grupowym

5 kwietnia odbył się w Arenie Poznań finał wojewódzki Licealiady w Aerobiku Grupowym. Dziewczyny z NLO zaprezentowały się doskonale. Na 18 startujących zespołów zajęły miejsce VIII. To bardzo duży sukces i nagroda za ciężką, wielogodzinną pracę. Układ był dynamiczny, zgodny z regulaminem. Uczennice dołożyły wszelkich starań by wypaść jak najlepiej.

CLOVERS zapowiadają, że kolejne występy będą jeszcze lepsze – są pełne pomysłów i motywacji do dalszych treningów. Uczennice dziękują  szkole oraz spółce Sport Pleszew za wsparcie.
Skład zespołu: Iga Marciniak, Ola Chojecka, Weronika Rybak, Zuzanna Karolak, Oliwia Roszak, Michalina Włodarczyk, Ola Ruska, trenerka Karolina Domagalska.