Edukacja w Londynie

Edukacja w Londynie

NLO ZAPRASZA: EDUKACJA W LONDYNIE – 7 DNI
ŚLADAMI HARREGO POTTERA – 06.05-12.05.2018
DZIEŃ 1 Wyjazd autokarem z Pleszewa w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję

DZIEŃ 2 Przeprawa tunelem pod kanałem La Manche (Eurotunel), przejazd do Londynu, Greenwich – Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0” – realizacja programu edukacyjnego, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie, Tower of London – realizacja programu edukacyjnego, Tower Brigde, spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 3 Śniadanie + suchy prowiant, przejazd do centrum Londynu, wizyta i zwiedzanie z angielskim przewodnikiem Teatru Szekspira – Glob Theater – realizacja programu edukacyjnego, przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – niezwykła panorama Londynu, spacer do Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję części ulicy Pokątnej, Monument – najwyższa kolumna wolnostojąca na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku – realizacja programu edukacyjnego, spacer wzdłuż Tamizy, Millenium Bridge – spacer po pieszej kładce na Tamizie, spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 4 Śniadanie + suchy prowiant, przejazd do Watford – wizyta w Warner Bros Studio Tour, które odkryje przed zwiedzającymi magię filmu i pozwoli poznać niektóre jego skrzętnie skrywane tajemnice; zwiedzanie Great Hall, pomieszczeń Gryffindoru, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesora Umbridge’a w Ministerstwie Magii, ulica Pokątna oraz liczne efekty specjalne.
Przejazd do Oxford – jednego z najważniejszych ośrodków akademickich na świecie. Zwiedzanie słynnego Uniwersytetu, Christ Church College – Wielkiej Sali i Biblioteki Hogwartu – realizacja programu edukacyjnego, spacer ulicami malowniczego Starego Miasta, spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 5 Śniadanie + suchy prowiant, całodzienna wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey (z zewnątrz) Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej – zmiana warty konnej, St. James’s Park – Buckingham Palace – spacer słynną aleją królewską The Mall, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum – realizacja programu edukacyjnego, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square i Galeria M&M’S,( słodkie zakupy) Covent Garden, Piccadilly Circus z fontanną Erosa, miejsce z którego teleportowali się Harry, Ron i Hermiona, spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 6 Śniadanie + suchy prowiant, wizyta w Madame Tussaud (Muzeum Figur Woskowych), Muzeum Historii Naturalnej zwiedzanie i realizacja programu edukacyjnego, przejście do Hyde Park, słynna ulica Oxford Street – spacer, czas na zakup pamiątek obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną do Polski, przeprawa przez Kanał La Manche do Francji

DZIEŃ 7 Przejazd w kierunku Polski, powrót do Pleszewa w godzinach popołudniowych

Cena: 1495 ZŁ/OS + 110 GBP, wpisowe 500 zł, pozostała płatność w ratach
ŚWIADCZENIA:
• Opieka pilota, ubezpieczenie NNW + KL
• Transport autokarem klasy Lux
• 4 noclegi oraz wyżywienie – Homestay – u sprawdzonych rodzin angielskich
• Dodatkowa kwota 110 GBP przeznaczona jest na pokrycie kosztów biletów wstępu oraz wszelkich opłat walutowych dokonywanych przez Biuro.
• UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Oferta skalkulowana dla min. 40 os + 4 opiekunów
Osoba kontaktowa: Marta Mandziuk, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie, tel. 575 090 918