Finał I Ligi Sportowej Aerobiku Grupowego

Finał I Ligi Sportowej Aerobiku Grupowego

NLO wraz z UKS Trójka było ponownie organizatorem wielkiego, sportowego wydarzenia. Impreza rozgrywana w ramach kalendarze Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska 24 kwietnia w hali sportowej odbył się wielki finał wojewódzki w aerobiku grupowym. Na imprezę stawiło się 41 zespołów, co wraz z opiekunami dało blisko 500 uczestników, do tego setki kibiców.

Miasto Pleszew bardzo hojnie dofinansowało imprezę, zawodnicy otrzymywali zdrowy pakiet przekąsek. Medale i grawertony zapewnił SZS Wielkopolska.

Impreza odbyła się przy współpracy z spółką Sport Pleszew, Domem Kultury Pleszew. Zawody otworzyła dyrektor NLO Marta Mandziuk oraz prezes SZS Zdzisław Urbańczyk. W czasie dekoracji wsparli ich burmistrz Pleszewa Marian Adamek, prezes spółki Sport Pleszew Eugeniusz Małecki oraz radna miejska Bernadeta Gawrońska.

Świetna organizacja poszła w parze z bardzo dobrym występem – uczennice w składzie: Iga Marciniak, Ola Ruska, Ola Chojecka, Michalina Włodarczyk, Weronika Rybak, Weronika Tyl, Patrycja Czajczyńska, Kornelia Juszczak zajęły VII  lokatę, co daje pewne miejsce w I lidzie sportowej aerobiku grupowego województwa wielkopolskiego w przyszłym roku.