Finał wojewódzki w pływaniu drużynowym

Finał wojewódzki w pływaniu drużynowym

Dziś w Poznaniu odbył się finał wojewódzki Licealiady w pływaniu drużynowym w ramach rywalizacji SZS Wielkopolska. Wspaniale zaprezentowali się nasi pływacy, płynąc w sztafetach 6x50m oraz indywidualnie. Sztafeta dziewcząt w składzie: Aleksandra Adamczak, Patrycja Sobierajczyk, Dominika Furmankiewicz, Urszula Tomczak, Martyna Sawada i Gabrysia Kowalczyk wywalczyły miejsce 13 (28 szkół)
Chłopcy w składzie: Michał Szymoniak, Wojtek Matecki, Aleksander Łomnicki, Kacper Elias, Konrad Kowalczykiewicz, Jakub Grygiel wywaliczyli miesce 16 ( 28 szkół)
Wspaniale popłynęła indywidualnie Martyna Sawada na dystansie 50m stylem dowolnym wywalczyła 8 lokatę – 0,3248. Aleksander Łomnicki indywidualnie z życiówką 0,2929 – miejsce 12; Kacper Elias miejsce 18 – 0,3222 i Konrad Kowalczykiewicz w stylu klasycznym miejsce 11 – 0,4288
Gratulacje dla wszystkich zawodników!