Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

Dziś w hali sportowej odbył siĘ turniej piłki ręcznej, organizowany przez naszą szkołę. Od rana rywalizowały dziewczyny, debiutując w tej dyscyplinie walczyły na parkiecie, nie udało im się jednak wygrać żadnego spotkania. W rywalizacji dziewcząt wzięły udział reprezentacje: NLO Pleszew, LO im.S.Staszica Pleszew, ZST Pleszew, ZSUG Pleszew.

Od 10.30 rywalizowali chłopcy. Zacięta walka i do ostatniej minuty niepewność o wynik całej rywalizacji. Chłopcy pokonali ZST 6:1 LO Staszic 5:1 i ZSUG 6:0, ulegli ZSPP Marszew 2:3. Bilans bramek jednak był korzystny dla naszych chłopców. Ogromne brawa!! Chłopcy awansowali do finału Rejonu Kalisz. Trenerem uczniów jest pan Piotr Chatliński.

Turniej organizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Karolina Domagalska i Piotr Chatliński, puchary ufundowane prze Starostę Pleszewskiego wręczali organizator sportu Bernard Woźniak i dyrektor NLO Marta Mandziuk.