Nasze Clovers w Finale Strefy Kalisz

Nasze Clovers w Finale Strefy Kalisz

21 marca w hali sportowej odbył się Finał Strefy Kalisz w Aerobiku Grupowym – organizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy Trójka pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Rywalizacja w tej dyscyplinie w województwie wielkopolskim podzielona jest na cztery strefy – turniej strefy Kalisz odbywa się od dwóch lat w Pleszewie. Uczennice NLO po raz pierwszy mogły zaprezentować swój układ w tak ważnym turnieju sportowym. Przygotowywały swój występ od września, ciężko trenując kilka godzin w tygodniu. Dziewczyny w składzie: Iga Marciniak, Ola Ruska, Oliwia Roszak, Zuzanna Karolak, Michalina Włodarczyk, Ola Chojewska, Weronika Rybak pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Karoliny Domagalskiej zdobyły miejsce V w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Ogromne gratulacje należą się naszym reprezentantkom – godnie zaprezentowały szkołę. Układ był dynamiczny, bardzo dobrze wykonany, spełniający wszystkie regulaminowe wymagania. Zapraszamy do obejrzenia!