Nauczyciele

Bernadeta Raś

Wicedyrektor, tutoring, chemia

Pasjonatka nauk przyrodniczych. Gwarantuje urozmaicone formy zdobywania wiedzy, organizuje warsztaty, wyjazdy naukowe. Świetny pedagog i tutor.

Marta Mandziuk

Język angielski, Dyrektor

Łączy w sobie profesjonalizm i stosowanie nowatorskich metod nauczania języka. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi doskonale dostosować tryb nauczania do potrzeb ucznia.

Agnieszka Florczak

Sekretariat Szkoły

Przyjaciel uczniów, wsparcie organizacyjne każdej sprawy w szkole.

Kamila Furmankiewicz

WOS, Historia

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie ale również terapeuta pedagogiczny, pedagog z 20 letnim  doświadczeniem  w pracy  z młodzieżą,

Mirela Robakowska

Informatyka, Język niemiecki

Dyplomowana nauczycielka j. niemieckiego, informatyki i historii. Pasjonatka nowych technologii oraz ich wszechstronnego wprowadzania do nauczania przedmiotowego.

Edyta Brania

Geografia

Geografia nie ma przed nią tajemnic. Z sukcesami naucza tego przedmiotu od 25 lat. Doskonały organizator wycieczek szkolnych. Uwielbia fotografię i podróże.

Dorota Cichy

Biologia

Z zamiłowaniem organizuje terenowe zajęcia warsztatowe i zajęcia edukacyjne. Z sukcesami przygotowuje uczniów do olimpiad przedmiotowych. Doświadczony nauczyciel.

Agnieszka Szwedziak

JĘZYK ANGIELSKI

Uważa, iż nauka języka to coś więcej niż środek do celu. To cel sam w sobie, a uczniom stara się przekazać, iż "granice naszego języka są granicami naszego świata".

Monika Misan-Walczak

MATEMATYKA

"Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki" R.Bacon - tę myśl i miłość do matematyki stara się przekazywać od 20 lat. Uwielbia krzyżówki.

Renata Moskot

religia

Absolwentka teologii i historii. Entuzjastka poezji – poetycka dusza. Kocha dobrą muzykę. W swojej pracy kieruje się słowami świętych.

Joanna Dudkowiak

FIZYKA

Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W trudnych sytuacjach kieruje się słowami Jana Pawła II „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

Rafał Kolanowski

Informatyka

Informatyka i technologie informacyjne to jego pasja, którą efektywnie i atrakcyjnie dzieli się z uczniami. Jego lekcje są ciekawe i interesujące.

Karolina Domagalska

Tutoring, Wychowanie fizyczne

Popularyzatorka zdrowego i aktywnego stylu życia. Z pasją prowadzi zespoły aerobiku grupowego. Autorka wielu publikacji z zakresu edukacji, rozwoju i zdrowia. Tutor, wspierający uczniów.

Magdalena Pisarska

Wychowanie fizyczne

Nauczycielka wychowania fizycznego, popularyzatorka aktywnego trybu życia, chętnie bierze udział imprezach masowych, zachęca młodzież do aktywnego stylu życia.

Justyna Nowicka

PEDAGOG

Propaguje wśród młodzieży aktywność sportową, turystyczną i kulturalną. Lubi sport i aktywny tryb życia. 

Natalia Tatko

JĘZYK POLSKI

Literatura jest inspiracją do poznania samego siebie. Znajomość swojego wnętrza staje się przesłanką do otwierania się na ludzi i otaczający nas świat.

Dominik Wabiński

Historia

W kręgu jego szczególnych zainteresowań są dzieje starożytne ziem polskich, archeologia, kultura słowiańska, genealogia, heraldyka i mediewistyka.

Piotr Chatliński

Wychowanie fizyczne

Doświadczony nauczyciel i trener piłki nożnej. Od kilku lat pasjonuje go piłka ręczna i to w tej dyscyplinie skupia rzesze młodzieży w hali sportowej.

Anna Kostka

JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK HISZPAŃSKI

Orędowniczka słów F. Smitha: “Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” Absolwentka filologii angielskiej i hispanistyki.

Przemysław Marciniak

Wiedza o Kulturze, Plastyka

Kulturoznawca oraz ekspert w dziedzinie interpretacji sztuk wizualnych. Pasjonat jazzu oraz biegów długodystansowych. Maratończyk i współzałożyciel Teamu Pleszew.

Kinga Kowalska

Geografia

Absolwentka Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Karolina Janiszewska

JĘZYK POLSKI

Literatura to moja pasja, szczególnie czasy wojny i okupacji.

Agnieszka Witkowska

Religia, WdŻWR

Dzięki licznym szkoleniom jest także znakomitym psychologiem szkolnym o specjalności praca z trudnym uczniem.