Aleksandra Jędruszek

Fizyka

Potrafi doskonale zainteresować dzieci i młodzież fizyką. Jej metody nauczania powodują, że uczniowie rozumieją otaczający ich świat.

Dyplomowany nauczyciel fizyki oraz matematyki. Absolwentka fizyki Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie matematyki z informatyką. Jest doskonałym menedżerem oświaty. Posiada doświadczenie w pracy we wrocławskiej Szkole Podstawowej nr 1, gdzie także przez kilka lat piastowała funkcję wicedyrektora. Swoje umiejętności podnosiła ucząc w ZSP nr 3 oraz pleszewskiej „Dwójce”.

Potrafi doskonale zainteresować dzieci i młodzież fizyką. Jej metody nauczania powodują, że uczniowie zaczynają rozumieć otaczający ich świat. Wiedzą dlaczego i w jaki sposób zachodzą różne procesy fizyczne. Nauczanie w jej wykonaniu to nie tylko bowiem teoria, to także, a nawet przede wszystkim – praktyka.