Marta Mandziuk

Marta Mandziuk

Język angielski, Dyrektor

Łączy w sobie profesjonalizm i stosowanie nowatorskich metod nauczania języka. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi doskonale dostosować tryb nauczania do potrzeb ucznia.

Dyrektor szkoły, anglistka z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Jest absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poznaniu jako wykładowca w Wyższej Szkole Języków Obcych, a także ucząc w Liceach Ogólnokształcących Nr 1, 2, 15 i w szkołach językowych.

Jest doskonale przygotowana do nauki języka angielskiego w stopniu rozszerzonym w szkołach ponadgimnazjalnych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury. Łączy w sobie profesjonalizm i stosowanie nowatorskich metod nauczania języka. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi doskonale dostosować tryb nauczania do potrzeb ucznia.

Jest anglistą wszechstronnym, prowadziła specjalistyczne kursy językowe z zakresu Business English oraz Legal English. Szkoleniowiec języka angielskiego z elementami języka prawniczego, tłumacz w kancelariach adwokackich. Lektor kursów z zakresu Business English oraz Legal English. Szkoleniowiec języka angielskiego z elementami języka prawniczego.

Organizatorka warsztatów językowych dla młodzieży w Londynie.