Ogólnopolski Konkurs Retoryczny

Ogólnopolski Konkurs Retoryczny

Adam Błaszczak nie stanął na podium Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego, pokazał jednak wysoki poziom, doskonałe umiejętności oratorskie i klasę. Ocena szefowej Zakładu Retoryki i Mediów Uniwersytetu Warszawskiego bezcenna: „Dla mnie dziś byłeś najlepszy”. Dobry i prowokacyjny pomysł na mowę i uszeregowane argumenty zostały dostrzeżone przez Specjalistę! Wszak Adama wybrano do finału spośród około 150 osób z całej Polski! Wyjeżdżamy z Warszawy nie tylko z bagażem własnym, ale i doświadczeń – a co najważniejsze, znów przekonałam się, że młodzi ludzie potrafią zaskoczyć i są fantastyczni – mówi Anna Bogacz dzięki której Adam wziął udział na tak wysokim szczeblu konkursu.

Konkurs odbył się w Warszawie w dniach 14-15 kwietnia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oratorskich.