Papierowe Love

Papierowe Love

W szkole od początku roku szkolnego działa w ramach innowacyjnego projektu edukacyjnego młodzieżowe miniprzedsiebiorstwo „Papierowe love”. Tworzyli je uczniowie: Zofia Stańczyk, Aleksandra Dudkowiak, Szymon Kucała, Sandra Sroczyńska, Paweł Matyjaszczyk, Hanna Kaczyńska, Aleksander Łomnicki, Anna Szukalska i Aleksandra Ślusarczyk. W dniach 2-3 czerwca w Ministerstwie Rozwoju i Technologii w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiebiorstwo PRODUKCIK 2022, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Uczniowie rywalizowali w kilku kategoriach: prezentacja, spot reklamowy, rozmowa konkursowa, umiejętności sprzedażowe. Ostatecznie wróciliśmy z tytułem FINALISTY!  Patronat nad przygotowaniem do finału objął Kompaktowy Pleszew. Opiekę nad grupą sprawuje pani Beata Szymura.