Solidne i wszechstronne przygotowanie do matury to gwarancja spokoju, dobrego samopoczucia oraz pewności siebie w trakcie egzaminów. Dobre wyniki otwierają możliwości studiowania na wymarzonych kierunkach.

Jeśli chcesz by Twoja edukacja przebiegała dynamicznie, skorzystaj  z naszego wsparcia. Pomożemy Ci w rozwoju talentów, potencjału, kreatywności i samodzielnego myślenia. Kluczem do sukcesu będzie wdrażana przez nas innowacyjna metoda tutoringu szkolnego, stosowanego od lat na renomowanych brytyjskich uczelniach.

Warto tak pokierować swoim życiem, aby nauka i praca nie były obowiązkiem a realizacją pasji. W naszej szkole będziesz miał czas na pracę, bo to cena sukcesu, na myślenie, bo to źródło potęgi. Znajdziesz jednak też czas na zabawę bo to sekret młodości.

Twoje potrzeby, zainteresowania i rozwój są dla nas najważniejsze! Zapraszamy! 

poznan (5)

Nauka w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym kierunkuje i inspiruje. Dumni z rezultatów egzaminu dojrzałości, od dwóch lat śledzimy dalszą karierę naszych Absolwentów. Wybór uczelni wyższych to połączenie pasji, wiedzy oraz gotowości do zdobywania kolejnych szczytów. Absolwenci 2020 już wybrali – gratulujemy udanych rekrutacji!

Znajdź swój kierunek studiów!

http://www.tropiciel.maturzysty.pl