Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Wielkie widowisko sportowe otwierało Pierwszy Dzień Wiosny w szkole. Podobnie jak rok temu uczniowie rozegrali mecz z reprezentacją Trójki. Tym razem podczas otwarcia, prezentacji zawodników towarzyszyły światła, dym i piękne zawodniczki zespołów Clovers. Mecze rozegrano o Puchar Dyrektorów – w rywalizacji piłki nożnej i ręcznej ponowni lepsi okazali się licealiści.  Nie to jednak było najważniejsze – liczyła się wspólna dobra zabawa, sportowa postawa i widowisko. Ważny był cel – wszyscy zawodnicy i uczniowie w ten dzień ubierali kolorowe skarpetki na znak jedności z osobami z zespołem Downa.

Po meczu w szkole odbył się świetna edukacyjna gra – szkolny escape room…. chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na drzwi otwarte do naszej szkoły. Szczegóły niebawem!