Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny rozpoczęliśmy od wielkiego meczu piłki ręcznej NLO-Trójka. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, oprawa muzyczna, wprowadzanie zawodników, pokazy aerobiku i w końcu prawdziwe widowisko sportowe. Wspaniała gra chłopców: Michał Bursztynowicz, Kacper Peltz, Adam Błaszczak, Krzysztof Ruciński, Kamil Królak, Joachim Łyskawka, Jakub Owczarz, Jeremi Wabiński, Jędrzej Borowczyk – pokazali klasę. Wynik jednak nie był ważny – liczyła się sportowa postawa, fair play, dobra zabawa i wspólne świętowanie. Puchar Dyrektorów wręczyli: dyrektor NLO Marta Mandziuk i dyrektor ZSP 3 Grzegorz Jenerowicz.

Nie zapomnieliśmy o symbolicznym wsparciu osób dotkniętych zespołem Downa. Uczniowie w ten dzień ubrali kolorowe, odmienne skarpetki na znak wsparcia rodzin z chorymi dziećmi, solidaryzowaliśmy się również rysując linię prostą.

Kolejne wydarzenia tego dnia to projekty, wywiady, prezentacje. Dzień był niezwykły.