Przywództwo w czasie kryzysu

Przywództwo w czasie kryzysu

Po raz drugi w NLO odbyły się warsztaty z panią Justyną Kowalewską, trenerem The Maxwell Team Poland z Poznania. Na zaproszenie tutorki Karoliny Domagalskiej tym razem spotkanie miało charakter webinaru online.

Mimo wirtualnego charakteru spotkania uczniowie mieli możliwość wykonywania ćwiczeń, wzięcia udziału w dyskusji. Spotkanie odbyło się konwencji mastermind – uczestnicy mogli dyskutować i pogłębiać swą wiedzę. Temat „Przywództwo w czasie kryzysu” okazał się niezwykle bieżący i autentyczny.

Program, powstały w oparciu o książkę Johna Maxwella, zatytułowany „Czasem wygrywasz a czasem się uczysz, dla nastolatków” powstał z myślą o nastolatkach, aby inspirować i stawiać im wyzwania, tak by zrozumieli, że własne niepowodzenia mogą stać się możliwością i przestrzenią do rozwoju i nauki.

John C. Maxwell to autor bestsellerów “New York Timesa”, uznany trener i rozchwytywany prelegent. Jego książki zostały przetłumaczone na 50 języków i sprzedały się w ponad 24 milionach egzemplarzy. Maxwell, przez niektórych uważany za najwybitniejszy amerykański autorytet w dziedzinie przywództwa, w 2014 roku został uznany przez magazyn “Inc.” za najpopularniejszego eksperta w tej dziedzinie.