Spotkania z gimnazjalistami

Spotkania z gimnazjalistami

Piątkowe przedpołudnie 13 kwietnia to przygotowania do powitania w murach szkoły uczniów gimnazjum. Uczniowie pod okiem pani Karoliny Domagalskiej przygotowywali kanapki na chlebie żytnim z humusem i warzywami, desery chia z owocami – smacznie i zdrowo. Ta idea przyświeca nam w edukacji prozdrowotnej, tak też chcieliśmy ugościć gimnazjalistów. Gości przywitała pani dyrektor Marta Mandziuk omawiając ofertę szkoły – przedstawiła rozszerzenia, podkreśliła jak ważny dla nas jest poziom edukacji. Następnie głos zabierali pani Bernadeta Raś, Karolina Domagalska, Dominik Wabiński przedstawiając ważne aspekty życia szkoły. Największą wartością jednak był głos uczniów: Asia Rutkowska, Kacper Peltz, Dominika Olbrich, Ola Antczak podzielili się swoimi refleksjami, opowiedzieli dlaczego znaleźli się w NLO i podkreślali jak dobra to była decyzja.

Wspomniano o tutoringu a dowodem na to, jak ważne jest dla nas indywidualne wsparcie ucznia, była zabawa z papierowymi kulkami. To symboliczne przedstawienie tego jak pracujemy – wzajemne wsparcie, nieustanne podążanie za potrzebami uczniów.

Gimnazjaliści zwiedzili szkołę – zajrzeli do sal lekcyjnych, odwiedzili halę sportową.

Fotorelacja – pani Edyta Brania, jej świetne oko wychwytuje emocje, radość ale również skupienie, zaangażowanie i zainteresowanie zgromadzonych.

Kolejne spotkania przed nami! Zapraszamy! Dołącz do drużyny NLO!