Sukces projektu ŻYJ NA TAK

Sukces projektu ŻYJ NA TAK

Grupa nieformalna Aktywne Dziewczyny powstała pod patronatem organizacji pozarządowej UKS Trójka. Aktywne Dziewczyny czyli: Karolina Domagalska, Bernadeta Raś, Klaudia Kuś, Iga Marciniak stworzyły projekt ŻYJ NA TAK który aktywizował do społecznych działań. 22 listopada w siedzibie Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości uczniowie Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego reprezentujący aktywnych uczniów otrzymali statuetkę i Tytuł Laureata w konkursie „Społecznie Wkręceni ” w uznaniu za ciekawe działania społeczne w kategorii „Edukacja i sport”. Na sali wyświetlono film, który przygotował Kacper Peltz i był zwieńczeniem projektu. Oprócz wspaniałej statuetki grupa otrzymała cenna nagrodę w postaci notebooka.

Działania społeczne mają moc –  przynoszą doświadczenie, pobudzają do działania, kreują i inspirują. Cieszymy się, że nasi uczniowie angażują się w tak wartościowe projekty. Gratulacje!