VIII Pleszewska Gra Miejska

VIII Pleszewska Gra Miejska

VIII Pleszewska Gra Miejska z udziałem naszej reprezentacji w składzie: pani Karolina Domagalska, Paula Jagła, Wiktoria Walczak, Patrycja Rybak i Filip Bartoszek. W tym roku tematem przewodnim była EKOLOGIA stąd nazwa  #EkoFriends. Celem było poruszenie ważnych dla środowiska tematów m.in. zrównoważonego rozwoju i śladu węglowego. W grze wzięło udział 11 drużyn – naszej ekipie przypadło miejsce II. Warto odnotować, że III miejsce na podium zdobyła ekipa zaprzyjaźnionej Hali Sportowej, wśród nich Kacper Peltz i Adam Błaszczak uczniowie klasy II oraz Szymon Guźniczak, Michał Szymoniak i Mikołaj Koło. Pośród wolontariuszy, organizatorów gry Pleszewskiego Centrum Wolontariatu – uczennica Joanna Rutkowska.

Super zabawa, rywalizacja połączona z zdobywaniem wiedzy i ciekawymi łamigłówkami.