Warsztaty językowe w Londynie

Warsztaty językowe w Londynie

Warsztaty językowe w Londynie dobiegły końca. Przez wszystkie dni spędzone na brytyjskiej ziemi (6-12 maja) intensywnie szlifowaliśmy język angielski i zwiedzaliśmy Londyn, poznając jego historię dzięki wspaniałym przewodnikom. Zwiedziliśmy między innymi: The Royal Greenwich Astronomical Observatory, Tower Bridge, teatr The Globe, London Eye, Londyńskie Muzeum Historii Naturalnej, studio filmowe Warner Bros, Oxford University – i wiele innych cudownych miejsc.
Zabieramy do domu wspaniałe wspomnienia i wiadomości. Mamy nadzieję, że zawarte znajomości i przyjaźnie przetrwają długo. LONDYN, jako miasto pełne różnorodności otwiera oczy, zniewala, poszerza horyzonty i inspiruje do refleksji nad wyborem własnej drogi życiowej.
Warto tam wrócić!