Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Ręcznej

Wicemistrzowie Powiatu w Piłce Ręcznej

Dziś w sali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie odbył się etap powiatowy w piłce ręcznej. Zacięta walka i wspaniały styl – tak można podsumować zmagania naszych licealistów. Chłopcy w składzie: Jakub Owczarz, Kamil Królak, Krzysztof Ruciński, Jędrzej Borowczyk, Michał Burstynowicz, Kacper Peltz, Gabriel Sołtysiak, Hubert Studziński, Tomasz Matuszak spisali się znakomicie. Ulegli w pierwszym meczu 7:4 kolegom z ZST – kolejne mecze to jednak coraz lepsza postawa i wyłącznie wysoko wygrane pojedynki. Reprezentacja NLO w pięknym stylu pokonała LO im. S.Staszica w Pleszewie (4:0), ZSUG (6:4) i ZS w Marszewie (5:2) – zdobywając w całym turnieju drugie miejsce i tytuł wicemistrzów powiatu. Gratulacje dla chłopców! Opiekunem uczniów był pan Łukasz Bandosz.

Klasyfikacja koncowa:
1. ZST Pleszew
2. NLO Pleszew
3. ZSUG Pleszew
4. ZS Marszew
5. LO S.Staszica Pleszew