Wspaniała wyprawa – zapraszamy!

Wspaniała wyprawa – zapraszamy!

DZIEŃ 1               

Wyjazd z Poznania w godzinach popołudniowych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję

DZIEŃ 2

Przeprawa przez Kanał La Manche, przejazd do Cambridge – zwiedzanie miasta: Trinity College, King’s College, Biblioteka Wrena, College Garden realizacja programu edukacyjnego,  dalszy przejazd do Edynburga, zakwaterowanie u rodzin szkockich, obiadokolacja, nocleg

 DZIEŃ 3                

Śniadanie + suchy prowiant, zwiedzanie Edynburga – przekroczenie historycznej północnej granicy Imperium Rzymskiego, gdzie niegdyś przebiegał Mur Hadriana   realizacja programu edukacyjnego,  zwiedzanie – Wzgórze Calton Hill – Pomnik Narodowy, obserwatorium miejskie, pomnik Nelsona i filozofa Stewarta, Nowe Miasto, spotkanie  z rodzinami  obiadokolacja, nocleg

 DZIEŃ 4                

Śniadanie, suchy prowiant, zwiedzanie EDYNBURGA c.d. – Stare Miasto: Zamek Edynburski – średniowieczna warowna forteca, na skarpie wygasłego wulkanu realizacja programu edukacyjnego Royal Mile – tzw. Królewska Mila, trakt królewski, przy którym znajduje się szereg ciekawych muzeów i zabytkowych domów, Katedra High Kirk Of St. Gile’s – główny kościół Szkocji, House of Parliament, Palace of Holyroodhouse – rezydencja Królewska Holyrood realizacja programu edukacyjnego,   spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 5                

Śniadanie, wykwaterowanie, suchy prowiant, przejazd do LONDYNU,  spotkanie z rodzinami angielskimi, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 6

Śniadanie + suchy prowiant, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu – spacer nadbrzeżem Tamizy w stronę LE,  Galeon Francisa Drake’a, Borough Market, najwyższy budynek Londynu Shard Building, Millenium Bridge spacer po pieszej kładce, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie muzeum do wyboru: Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Nauki  realizacja programu edukacyjnego,  spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 7

Śniadanie + suchy prowiant, całodniowa wycieczka po LondynieEmbankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey,  Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera – realizacja programu edukacyjnego, Stajnie Gwardii Królewskiej – zmiana warty konnej, St. James’s ParkBuckingham Palace, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd  w drogę powrotną do Polski

 DZIEŃ 8                

Przejazd do Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych

 Cena dla min. 40 uczestników + 3 opiekunów:  1695zł /os. + 105 GBP

ŚWIADCZENIA:

  • Opieka pilota, Ubezpieczenie NNW + KL, Transport autokarem klasy Lux, noclegi u rodzin szkockich w Edynburgu i  noclegi u rodzin angielskich oraz wyżywienie, Dodatkowa kwota 105 GBP przeznaczona jest na pokrycie kosztów biletów wstępu oraz wszelkich opłat walutowych dokonywanych przez Biuro.  UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zebranie organizacyjne

 piątek 12 października 2018 godz. 16.30

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie

Ul. B. Krzywoustego 4, 63-300 Pleszew

 

Zapisanie na listę następuje po dokonaniu pierwszej wpłaty 500 zł.

Pozostała suma może zostać rozłożona na raty – harmonogram wpłat ustalimy  na spotkaniu.

Po spotkaniu organizator będzie przyjmował pierwszą wpłatę.

 

Zapraszamy młodzież i rodziców!

 

Marta Mandziuk

Dyrektor Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie

 

Tomasz Zieliński

Biuro Podróży SPORTOM TRAVEL