Professors

Izabela Ciszewska

Język hiszpański

Absolwentka filologii hiszpańskiej. Nauka języka hiszpańskiego, to podróż do słonecznego kraju tętniącego latynoską pasją życia.

Anna Sierecka

Wolontariat

Doktor nauk społecznych. Obroniona z wyróżnieniem praca doktorska "Wolontariat hospicyjny. Posłannictwo - pomaganie - profesjonalne działanie?".

Dorota Gorzaniak

Edukacja dla bezpieczeństwa

Jej pasja to ratownictwo. Jest ratownikiem wodnym, strażakiem w OSP Pleszew. "Ludziom na pomoc, Bogu na chwałę", to jej hasło przewodnie.

Helena Wojtysiak

Język Polski

O swoim przedmiocie mówi: Język polski to przede wszystkim spotkanie człowieka z drugim człowiekiem… Fascynujące, choć tak zwyczajne.

Aleksandra Jędruszek

Fizyka

Potrafi doskonale zainteresować dzieci i młodzież fizyką. Jej metody nauczania powodują, że uczniowie rozumieją otaczający ich świat.

Teresa Zielińska

Matematyka

Matematyka to jej życie i fascynacja. W swojej pracy edukacyjnej podjęła współpracę m.in. z SWPS (Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej) w Warszawie).

Dominik Wabiński

Historia

W kręgu jego szczególnych zainteresowań są dzieje starożytne ziem polskich, archeologia, kultura słowiańska, genealogia, heraldyka i mediewistyka.

Dorota Cichy

Biologia

Z zamiłowaniem organizuje terenowe zajęcia warsztatowe i zajęcia edukacyjne. Ponad 20 uczniów to laureaci wielu konkursów.

Edyta Brania

Geografia

Geografia nie ma przed nią tajemnic. Z sukcesami naucza tego przedmiotu od 25 lat. Jest doświadczonym pedagogiem i doskonałym metodykiem.

Bernadeta Raś

Chemia

Pasjonatka nauk przyrodniczych. Jako organizator wycieczek edukacyjno-kulturowych gwarantuje urozmaicone formy zdobywania wiedzy.

Łukasz Bandosz

WF chłopcy

Znakomity trener dzieci i młodzieży w specjalności piłka nożna oraz koszykówka. Były zawodnik pleszewskich klubów koszykówki i piłki nożnej.

Marta Mandziuk

Język angielski

Lektor kursów z zakresu Business English oraz Legal English. Szkoleniowiec języka angielskiego z elementami języka prawniczego.

Karolina Domagalska

Fitness, W-F dziewczęta

Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Anna Bogacz

Dziennikarstwo

Doświadczony szkoleniowiec z zakresu retoryki, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, specjalista w zakresie publicznych wystąpień.

Agnieszka Witkowska

Religia, WdŻWR

Dzięki licznym szkoleniom jest także znakomitym psychologiem szkolnym o specjalności praca z trudnym uczniem.

Rafał Kolanowski

Informatyka

Informatyka i technologie informacyjne to jego pasja, którą efektywnie i atrakcyjnie dzieli się z uczniami. Jego lekcje są ciekawe i interesujące.

Rita Musielak

Wiedza o społeczeństwie

Absolwentka wydziału filologii polskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie historii i wiedzy o społeczeństwie z uwzględnieniem edukacji regionalnej i europejskiej.

Dorota Bielecka

Instruktor tańca

Dorota Bielecka – założycielka Studia Tańca „Frajda”, wykwalifikowany instruktor tańca i nauczyciel z wieloma sukcesami w konkursach tanecznych.