Marta Mandziuk

Język angielski, Dyrektor

Łączy w sobie profesjonalizm i stosowanie nowatorskich metod nauczania języka. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafi doskonale dostosować tryb nauczania do potrzeb ucznia.

Bernadeta Raś

Chemia

Pasjonatka nauk przyrodniczych. Gwarantuje urozmaicone formy zdobywania wiedzy, organizuje warsztaty, wyjazdy naukowe. Świetny pedagog.

Agnieszka Osuch

Język niemiecki

Kieruje się zasadą "Ciekawość świata gwarantuje rozwój osobisty", jej zdaniem język niemiecki otwiera świat bez granic.

Edyta Brania

Geografia

Geografia nie ma przed nią tajemnic. Z sukcesami naucza tego przedmiotu od 25 lat. Doskonały organizator wycieczek szkolnych. Uwielbia fotografię i podróże.

Karolina Domagalska

Fitness, WF dziewczęta

Popularyzatorka zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia. Z pasją prowadzi zespoły aerobiku grupowego. Autorka wielu publikacji z zakresu edukacji, rozwoju i zdrowia

Dorota Cichy

Biologia

Z zamiłowaniem organizuje terenowe zajęcia warsztatowe i zajęcia edukacyjne. Z sukcesami przygotowuje uczniów do olimpiad przedmiotowych. Doświadczony nauczyciel.

Łukasz Bandosz

WF chłopcy

Znakomity trener dzieci i młodzieży w specjalności piłka nożna oraz koszykówka. Były zawodnik pleszewskich klubów koszykówki i piłki nożnej.

Aleksandra Jędruszek

Fizyka

Potrafi doskonale zainteresować dzieci i młodzież fizyką. Jej metody nauczania powodują, że uczniowie rozumieją otaczający ich świat.

Anna Kostka

JĘZYK ANGIELSKI

Orędowniczka słów F. Smitha: “Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” Absolwentka filologii angielskiej, studentka hispanistyki.

Przemysław Marciniak

Wiedza o Kulturze

Kulturoznawca oraz ekspert w dziedzinie interpretacji sztuk wizualnych. Pasjonat jazzu oraz biegów długodystansowych. Maratończyk i współzałożyciel Teamu Pleszew.

Marcin Bogacz

Język rosyjski

Doświadczony nauczyciel języka polskiego i rosyjskiego. Społecznik, pedagog z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Izabela Werner

Podstawy przedsiębiorczości, Język rosyjski

Uwielbia podróże, szczególnie do Europy Wschodniej. Inicjatorka działań na rzecz młodzieży.

Dorota Gorzaniak

Edukacja dla bezpieczeństwa

Jest ratownikiem wodnym, strażakiem w OSP Pleszew. "Ludziom na pomoc, Bogu na chwałę", to jej hasło przewodnie.

Agnieszka Szwedziak

JĘZYK ANGIELSKI

Uważa, iż nauka języka to coś więcej niż środek do celu. To cel sam w sobie, a uczniom stara się przekazać, iż "granice naszego języka są granicami naszego świata".

Izabela Ciszewska

Język hiszpański

Stara się przekazać pasję do języka hiszpańskiego, gdyż twierdzi, że nauka połączona z pasją daje najlepsze rezultaty. Lektor języka hiszpańskiego i niemieckiego.

Elżbieta Bijacik-Knappe

PEDAGOG

"Wychowanie dzieci to w rzeczywistości twórcza praca kształtująca naszych następców" P. Callaway. To przesłanie traktuje jak motto w codziennej pracy.

Rafał Kolanowski

Informatyka

Informatyka i technologie informacyjne to jego pasja, którą efektywnie i atrakcyjnie dzieli się z uczniami. Jego lekcje są ciekawe i interesujące.

Dorota Bielecka

Instruktor tańca

Jej głównym celem jest wprowadzanie innych w fascynujący świat tańca i dbania o ich taneczny rozwój. Nieustannie rozwija swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i warsztatach tanecznych.

Piotr Chatliński

Zajęcia sportowe

Doświadczony nauczyciel i trener piłki nożnej. Od kilku lat pasjonuje go piłka ręczna i to w tej dyscyplinie skupia rzesze młodzieży w hali sportowej.

Magdalena Karczewska

MATEMATYKA

Doświadczony nauczyciel, ze stażem pracy w szkole średniej. "Liczby rządzą światem" Pitagoras - to jej motto życiowe.

Monika Walczak

MATEMATYKA

"Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki" R.Bacon - tę myśl i miłość do matematyki stara się przekazywać od 20 lat. Uwielbia krzyżówki.

Agnieszka Witkowska

Religia, WdŻWR

Dzięki licznym szkoleniom jest także znakomitym psychologiem szkolnym o specjalności praca z trudnym uczniem.

Dominik Wabiński

Historia

W kręgu jego szczególnych zainteresowań są dzieje starożytne ziem polskich, archeologia, kultura słowiańska, genealogia, heraldyka i mediewistyka.

Helena Wojtysiak

Język Polski

O swoim przedmiocie mówi: Język polski to przede wszystkim spotkanie człowieka z drugim człowiekiem… Fascynujące, choć tak zwyczajne.