Grafika dekoracyjna - szare tło

Rekomendacje

Arkadiusz Ptak

★★★★★

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące jest odpowiedzią na potrzeby młodych, ambitnych ludzi w Pleszewie. Szkoła jaką stworzyliśmy w 2016 roku, to szkoła nowych możliwości, indywidualnego podejścia i wysokiego poziomu nauczania. Szkoła oferuje rozszerzenia, które są  gwarantem pomyślności na wielu kierunkach studiów. Wszystko co otrzymuje tu uczeń, to dobry start w przyszłość. Kolejne roczniki Absolwentów NLO doskonale radzą sobie na uczelniach wyższych osiągając sukcesy i pokazując jak dobrze są przygotowani do dalszej drogi edukacji.
– Arkadiusz Ptak, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew


★★★★★

Wybór szkoły średniej jest jedną z ważniejszych decyzji młodego człowieka. Jestem przekonana, że w przypadku naszego liceum, to doskonała inwestycja w przyszłość. Pokazujemy od kilku lat, jak  stawiamy na wysoki poziom kształcenia oraz bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Stwarzając atmosferę wzajemnego szacunku, dobrych relacji, partnerstwa, wyposażamy młodego człowieka w mocne podstawy do dalszego rozwoju. Jesteśmy po to, by pomóc w przyszłości osiągnąć jeszcze więcej. Zapraszam do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego!
– Marta Mandziuk, Dyrektor Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie


★★★★★

Wybór takiej, a nie innej szkoły średniej był strzałem w dziesiątkę. Z przyjemnością wspominam trzy lata spędzone w NLO. W szczególności grupę zaangażowanych nauczycieli, którzy potrafili nie tylko przekazać wiedzę, ale zrobić to w sposób interesujący, sami byli pasjonatami i ekspertami w swojej dziedzinie. 
– Joachim Łyskawka, Geografia Społeczno-Ekonomiczna i Gospodarki Przestrzenna oraz Nauki Polityczne i Dziennikarstwo UAM w Poznaniu


Kamil Królak

★★★★★

W NLO spędziłem najlepsze 3 lata w moim życiu. Jest to naprawdę szkoła z innej bajki. Panuje tam dosłownie rodzinna atmosfera, co jest niezwykłe. Nauczyciele są bardzo otwarci, potrafią pomóc w każdej sytuacji, a co najważniejsze pod ich wodzą można wypracować bardzo wysokie wyniki na maturze. Lekcje prowadzone są z pasją i pełnym profesjonalizmem, na dodatkowych zajęciach można oddać się swoim zainteresowaniom, wszystko to zachęca nas  do nauki i zdobywania wiedzy. Ostrzegam was, ta szkoła sprawi że będziecie woleli spędzać w niej więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej, a nauczyciele z całą pewnością zarażą was pasją do prowadzonych przedmiotów.
– Kamil Królak, Wydział Inżynierii Mechanicznej, Mechanika i Budowa Maszyn, Politechnika Poznańska.


Iga Marciniak

★★★★★

NLO to szkoła, która otwiera swoje drzwi dla osób pełnych pasji i gotowych poszerzania swoich horyzontów. Tutoring oferowany mi w szkole, pozwolił ukierunkować swoje pomysły  na przyszłość i zrealizować założone cele.
– Iga Marciniak, AWF Poznań, Wychowanie Fizyczne


Weronika Tyl

★★★★★

Dzięki NLO poznałam swoich najlepszych przyjaciół, a przy pomocy kadry udało mi się dostać na wymarzone studia! Aerobik pod okiem Pani Karoliny pozwolił mi się rozwijać w ulubionej dyscyplinie i przy okazji świetnie się bawić, uczyć radzenia sobie w emocjami.
– Weronika Tyl, Turystyka i Rekreacja, Uniwersytet Ekonomiczny Kraków


Jędrzej Borowczyk

★★★★★

Nauka w NLO to bardzo dobre wspomnienia  – zajęć szkolnych, sportowych emocji, kontaktów z ludźmi i wsparcia nauczycieli.
– Jędrzej Borowczyk, Pielęgniarstwo Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu


Maks Sadowsk

★★★★★

NLO daje możliwość rozwijania się nie tylko w dwóch określonych kierunkach z rozszerzeniami, ta szkoła wspiera i wręcz zachęca uczniów do pracowania na wielu płaszczyznach i rozwijaniu swoich pasji.
– Maks Sadowski, Fizjoterapia AWF Poznań


Adam Błaszczak,

★★★★★

Po czasie myślę, że prawdziwa szkoła dzieje się między lekcjami, dlatego z licealnych czasów najbardziej wspominam i doceniam wspaniałą atmosferę i życie, którym tętniła szkoła. Cieszę się i dziękuję, że mogłem być jej częścią.
– Adam Błaszczak, Wydział lekarski, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,


 Joanna Rutkowska

★★★★★

Liceum był to oczywiście czas poznawania nowych ludzi i zawierania przyjaźni. Z mojej perspektywy jednak był to przede wszystkim czas, który pozwolił mi realizować cele życiowe. Pomimo sprofilowania Liceum na szeroko rozumiane nauki przyrodnicze, moim marzeniem było studiowanie kierunku społecznego – prawa. Dzięki własnej pracy, a także przy ogromnym zaangażowaniu i wsparciu nauczycieli, udało mi się nie tylko zrealizować ten cel, ale zrobić to w bardzo satysfakcjonujący mnie sposób – z wysokimi wynikami egzaminu maturalnego. 
– Joanna Rutkowska, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniuń


Klaudia Kuś

★★★★★

NLO oprócz wiedzy i możliwości rozwoju dało mi szansę poznania wspaniałych ludzi i wiarę w realizacji marzeń na przyszłość.
– Klaudia Kuś, Psychologia, WSB Poznań


★★★★★

Dzięki NLO zobaczyłam inny obraz szkoły, taki, który ma w centrum ucznia, a relacje opierają się na partnerstwie i współpracy. Poznałam tutaj wspaniałych ludzi, przeżyłam piękne chwile, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.
– Paula Jagła, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, UAM Poznań


Wiktoria Walczak

★★★★★

NLO to nie szkoła w jej słownikowym znaczeniu, to coś więcej, to ludzie, prawdziwi pasjonaci którzy potrafią zarazić swoją pasją ucznia, wzbudzić w nim zainteresowanie oraz pomagają w odnalezieniu jego własnego bakcyla. To przede wszystkim zgrany zespół, w którym każdy może poczuć się ważny i dostrzeżony.
– Wiktoria Walczak, Filologia hiszpańska z językiem angielskim, Uniwersytet Łódzki


Marcelina Frąszczak

★★★★★

Z perspektywy czasu wybór tego właśnie liceum okazał się słuszny. Profil biologiczno-chemiczno-matematyczny odpowiadał moim zainteresowaniom. Przyjazna atmosfera w szkole i swoboda wypowiedzi na lekcji a także cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy przez nauczycieli, pomogły zrozumieć niekiedy trudne zagadnienia. Dodatkowe lekcje i poświęcony czas prowadzących zajęcia, również nakład własnej pracy zaplusowały osiągnięciem wspólnego celu jakim były wysokie wyniki na egzaminie maturalnym.
– Marcelina Frąszczak, Inżynieria Farmaceutyczna, Politechnika Poznańska


Michał Kusiakiewicz

★★★★★

Polecam naukę w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym. Poziom nauczania, dobre relacje społeczności szkolnej i wiele działań dobrze wspominam.
– Michał Kusiakiewicz, Elektromobilność, Wydział Elektryczny, Politechnika Warszawska oraz Technologia chemiczna – profil praktyczny, Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska 


★★★★★

Okres szkoły średniej wspominam z entuzjazmem, ponieważ otrzymałem tego bardzo dużo od ludzi którzy stworzyli moje licealne środowisko. Szkoła trzymała rękę na pulsie z nauką i jednocześnie rozumiała, że najważniejsze jest dla mnie popołudnie, czyli sportowa pasja. Uśmiech i sentyment to pojawia się u mnie na myśl o NLO.
– Gabriel Sołtysiak, Wyższa Szkoła Sportu, Wrocław