Solidne i wszechstronne przygotowanie do matury to gwarancja spokoju, dobrego samopoczucia oraz pewności siebie w trakcie egzaminów, a dobre wyniki otwierają możliwości studiowania na wymarzonych kierunkach. Jeśli myślisz o swojej przyszłości, czujesz się wyjątkowy i masz odwagę iść swoją własną drogą – to szkoła dla Ciebie!

To wyjątkowa szkoła tworzona z myślą o Tobie – Twoje potrzeby i zainteresowania są dla nas na pierwszym miejscu. W przyjaznej atmosferze nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności, odkrywają nowe pasje, zawierają przyjaźnie i budują poczucie własnej wartości. Otoczeni życzliwymi nauczycielami, bezpiecznie i wytrwale wspinamy się razem na kolejne szczeble drabiny edukacyjnej.

Liceum Pleszew