medale w turnieju

Finał wojewódzki w aerobiku grupowym

Clovers na podium!

Przepiękny dzień – kolejny finał wojewódzki w ramach XXV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym przechodzi do historii. Nasza wspaniała reprezentacja Clovers ? w składzie: Antoni Zdunek, Olga Jóskowiak, Marika Latańska, Ola Graś, Gabrysia Kowalczyk, Maja Szumczyk, Blanka Cierniak i Emilia Kaczmarek zameldowała się na podium uzyskując II miejsce! Opiekunką zespołu jest pani Karolina Domagalska. O II miejscu zdecydowały o tym drobne procedury regulaminowe, gdyż punktacja była z miejscem pierwszym identyczna. Ogromne gratulacje!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejszą organizację. Wsparcie Kompaktowy Pleszew Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska pomoc uczniów w kawiarence, w biurze zawodów i podczas prezentacji zespołów.

Zapraszamy do obejrzenia finałowego występu zespołu Clovers przejdź na kanał Youtube NLO