Drzwi otwarte w NLO

Drzwi otwarte w NLO

Dwa kwietniowe popołudnia mieliśmy zaszczyt gościć zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole. 3 kwietnia progi szkoły przekroczyli uczniowie klas trzecich gimnazjum, 4 – klas ósmych szkół podstawowych – uczniom towarzyszyli rodzice. Podczas drzwi otwartych – przedstawiona została oferta szkoły, którą omówiła dyrektor NLO – pani Marta Mandziuk oraz nauczycielki: Karolina Domagalska i Bernadeta Raś. Szkoła tętniła życiem – nasi uczniowie zaprosili młodszych kolegów do wspólnej edukacyjnej gry, pełnej zagadek i tajemniczych skrzynek – do szkolnego escape room . Były pyszne zdrowe desery z truskawkami i nasionami chia przygotowywane podczas kulinarnych warsztatów. Były również pyszne krówki, rozdawano ulotki i dokumenty rekrutacyjne.

Dziękujemy za przybycie, mamy nadzieję, że was zainspirowaliśmy – do zobaczenia podczas rekrutacji!