Edumocni w NLO

Edumocni w NLO

I Forum Wymiany Inspiracji i Dobrych Praktyk odbyło się 3 marca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Wzięliśmy w nim udział, by móc inspirować i kreować, by stwarzać uczniom jeszcze lepszą przestrzeń do nauki, rozwoju i odnajdywania swoich talentów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania – jaka jest szkoła marzeń, jak zachęcać młodzież do działania, jak wykorzystywać nowoczesne technologie w edukacji, działać partnersko.

Organizatorem spotkania była pleszewianka – Oktawia Gorzeńska – dyrektor XVII LO w Gdyni, która inspiruje, jest doskonałym edukatorem, pomysłodawcą wielu projektów edukacyjnych. Podczas warsztatów obecna była Monika Kończyk – Pomorski Kurator Oświaty, Wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz oraz setki edumocnych, kreatywnych ludzi z całej Polski. Wśród nich: Edyta Brania, Karolina Domagalska NLO, Pleszewska Trójka, Marta Mandziuk NLO, Elwira Łucka Kowalew, Roma Kaczmarek Pleszewska Dwójka.