Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej

W dniu dzisiejszym reprezentacja NLO w składzie: Jeremi Wabiński, Kacper Peltz, Adam Błaszczak, Jędrzej Borowczyk, Eryk Szlachta, Tomasz Matuszczak, Maksymilian Sadowski, Michał Szymoniak, Paweł Królik, Konrad Kowalczykiewicz, Marek Pawlicki, Stanisław Fabisz, brała udział w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej w ramach Licealiady. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce po zwycięstwach nad LO Staszic 6:3 i ZSUG 3:2 i po porażce z ZST 7:6. Oprawę muzyczną zapewnił Adam Dąbkiewicz, funkcję fotoreportera pełniła Anna Briske. Obsługę techniczną zapewnili nam zaprzyjaźnieni Kacper Gomułka i Mateusz Wypych. Nasza reprezentacja grała bardzo dobrze pod względem taktycznym, wykorzystując swoje indywidualne umiejętności. „Wykazali się walecznością i konsekwencją w swoich poczynaniach na boisku, niestety zabrakło nam trochę szczęścia, ale i tak udowodniliśmy że potrafimy grać w piłkę ręczną. Jestem z was dumny chłopacy i mam nadzieję że za rok znowu powalczymy. BRAWO !!!!!” – relacjonuje trener Piotr Chatliński.