Rusza pierwsza klasa!

Rusza pierwsza klasa!

Pierwszy etap rekrutacji zakończony wielkim sukcesem! Pierwsza klasa NLO już jest. Ruszamy od 1 września!

Pierwszy etap rekrutacji kończy się 10 czerwca, ale już dziś możemy mówić o wielkim sukcesie. –  Zainteresowanie jest tak wielkie, że razem z Zarządem Stowarzyszenia Ago-Trójka rozważamy utworzenie drugiej klasy – tłumaczy Marta Mandziuk, dyrektor Niepublicznego Liceum w Pleszewie.

Bardzo się cieszę że tylu gimnazjalistów chce skorzystać z oferty nowej szkoły ponadgimnazjalnej i nowej jakości kształcenia. Już dziś mówię im wszystkim: witajcie w naszej szkole – dodaje szefowa liceum.

Już teraz zapraszamy na spotkanie organizacyjne z rodzicami naszych przyszłych uczniów, z udziałem dyrekcji Liceum i burmistrza MiG Pleszew, na którym omówimy organizację roku szkolnego, w tym program nauczania i podręczniki. Rodzice osobiście poznają także wychowawcę klasy, poinformowani będą także o wyjeździe integracyjnym nowej klasy i udziale w poznańskiej Nocy Naukowców.
Drodzy Absolwenci Gimnazjów: do zobaczenia 1 września!

Zaproszenie

Dyrektor Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie Marta Mandziuk
i Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusz Ptak

serdecznie zapraszają na

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE,

które odbędzie się 21 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 w świetlicy Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie przy ul. B. Krzywoustego 4.

Program zebrania:

– organizacja roku szkolnego 2016/2017

– spotkanie z wychowawcą klasy

– omówienie programu nauczania i podręczników

– wyjazd integracyjny 3 września 2016 r.

– Noc Naukowców w Poznaniu