Spotkanie z Krzysztofem Kasperukiem

Spotkanie z Krzysztofem Kasperukiem

Uczniowie NLO ponownie gościli dzisiaj Krzysztofa Kasperuka z Fundacji PANHERI – eksperta komunikacji, rozwoju personalnego i mówcę, którego misją jest inspirowane do osobistego rozwoju, odkrywania własnego potencjału, stawiania celów i wspieranie w trakcie zmian.

Krzysztof – pełen pozytywnej energii, z otwartością i poczuciem humoru opowiadał o własnych doświadczeniach, emanując entuzjazmem i wiarą w możliwości drzemiące w każdym z nas. Zachęcał uczniów do spojrzenia w głąb siebie, wyjaśniał, dlaczego niektórzy osiągają sukces, a inni nie, obalił mit talentu, przedstawiał techniki rozwijania własnego potencjału w harmonii z samym sobą, wyznaczania i realizacji celów. Uczniowie zapoznali się z bazowymi aspektami psychologii osobowości, w szczególności zwracając uwagę, jak przekonania i nawyki wpływają na postrzeganie siebie, i jakie podejście może okazać się sprzymierzeńcem w drodze ku dorosłości, drodze wolności wyboru, pełnej ważnych decyzji orazi ich konsekwencji.