Wiosna Edukacji w Pleszewie

Wiosna Edukacji w Pleszewie

Dwa dni ogólnopolskiego wydarzenia Wiosny Edukacji, współtworzonego przez naszą szkołę i bardzo zaangażowanych społecznie uczniów! Młodzież wspierała panie Karolinę Domagalską i Benię Raś we wszystkich działaniach. Uczniowie nie tylko przewozili potrzebne rzeczy, witali uczestników, oprowadzali, rejestrowali i sprzątali – byli na scenie, rozmawiali z uczestnikami, dawali świadectwo swojej dojrzałości.  Serdecznie Wam dziękujemy !Jesteście najlepszymi uczniami na świecie i każda szkoła chciałaby mieć takich – na szczęście, jak mówi pani Benia Raś, wybraliście NLO. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację wydarzenia. Panie Oktawia Gorzeńska i Ewa Radanowicz – nasze mentorki. Pani wiceburmistrz Izabela Świątek, burmistrz Arkadiusz Ptak, dyrektorzy wszystkich instytucji, dzięki którym to przedsięwzięcie mogło się odbyć: Zajezdnia Kultury, Biblioteka Publiczna, Muzeum Regionalne, Centrum Kształcenia OHP, Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, szkół podstawowych – szczególnie najbliższej naszemu sercu Trójki. Wszyscy byliśmy razem: nauczyciele i uczniowie – jesteśmy mocno zainspirowani i pełni zapału do dalszej edukacyjnej drogi.

Pełna relacja foto pani Edyta Brania