Miniprzedsiębiorstwo GreenTote

Podsumowanie działalności

Działające w naszej szkole młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo GreenTote kończy roczną działalność. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy i umiejętności był egzamin, do którego przystąpić mogą tylko uczestnicy projektu. 8 uczniów zdobyło międzynarodowy certyfikat Entrepreneurial Skills Pass sygnowany przez Unię Europejską w ramach Lifelong Learning Programme, CSR Europe – wiodącą europejską sieć organizacji działających na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu oraz Junior Achievement Europe. W przyszłości młodzież będzie mogła wykorzystać potwierdzenie swoich kompetencji do ubiegania się o praktyki i staże w polskich i międzynarodowych firmach współpracujących z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Gratulujemy!