cyfrowy swiat

Pracownia Kompetencji Cyfrowych

Mobilna pracownia komputerowa

W czerwcu wzięliśmy udział w konkursie pt. „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” zorganizowanym przez NASK pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Zadanie konkursowe polegało na przeprowadzeniu kursu e-learningowego dotyczącego cyberbezpieczeństwa oraz przygotowaniu prac konkursowych. Nasi uczniowie przygotowali kilka prac, a jedna z nich – Agaty Świątek zyskała uznanie komisji konkursowej! Dzięki temu nasza szkoła znalazła się się w gronie laureatów i wygrała mobilną pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów, szafy dokującej, oprogramowania oraz monitora interaktywnego. Koordynatorem przedsięwzięcia była Mirela Robakowska. Gratulujemy serdecznie Agacie oraz wszystkim, którzy przygotowali prace konkursowe.