Zdjęcie przedstawia salę koncertową w Zajezdni Kultury

Zagłosuj na Pleszew!

Pleszew wśród nominowanych w plebiscycie na najlepsze projekty unijne w Wielkopolsce! Zobacz na jakie propozycje możesz głosować.

Pleszew nominowany jest w dwóch kategoriach. W kategorii „Łączy nas… architektura i kultura” nominowana jest Zajezdnia Kultury za projekt „Utworzenie nowej siedziby Domu Kultury na terenie dworca PKP Pleszew Miasto”.

W kategorii „Łączy nas… społeczna misja” nominowane jest Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Pleszewie za projekt: „Aktywna integracja w domu św. Alberta – pokonać bezdomność!”

Głosowanie

Więcej informacji na temat nominowanych (opisy wraz z uzasadnieniem nominacji, zdjęcia i filmiki) są na stronie laczynaswielkopolskie.pl (po załadowaniu strony należy zjechać do kategorii „Łączy nas… Architektura i Kultura” nie klikać od razu w informacje o Gminie Pleszew a zjechać jeszcze niżej, tam zaznaczyć pole „Gmina Pleszew” i oddać głos.

Uwaga. Za pośrednictwem tej witryny od 3 do 23 października można głosować na swoje ulubione projekty.

Można oddać jeden głos dziennie, z każdego urządzenia, telefon = jeden głos, komputer = jeden głos…

Przejdź do głosowania

Kliknij przyciski poniżej. Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową https://laczynaswielkopolskie.pl/
Aby wrócić na stronę NLO w Pleszewie musisz użyć przycisku „wstecz” przeglądarki (strzałka skierowana w lewo w lewym górnym rogu okna przeglądarki).