Fundacja PANHERI

Opis projektu

Uczniowie zapoznali się z bazowymi aspektami psychologii osobowości, w szczególności zwracając uwagę, jak przekonania i nawyki wpływają na postrzeganie siebie, i jakie podejście może okazać się sprzymierzeńcem w drodze ku dorosłości, drodze wolności wyboru, pełnej ważnych decyzji oraz ich konsekwencji.

Krzysztof Kasperuk z Fundacji PANHERI – ekspert komunikacji, rozwoju personalnego i mówca, którego misją jest inspirowane do osobistego rozwoju, odkrywania własnego potencjału, stawiania celów i wspieranie w trakcie zmian. Pełen pozytywnej energii, z otwartością i poczuciem humoru opowiadał o własnych doświadczeniach, emanując entuzjazmem i wiarą w możliwości drzemiące w każdym z nas. Zachęcał uczniów do spojrzenia w głąb siebie, wyjaśniał, dlaczego niektórzy osiągają sukces, a inni nie, obalił mit talentu, przedstawiał techniki rozwijania własnego potencjału w harmonii z samym sobą, wyznaczania i realizacji celów.